Uitslagen en standen amateurvoetbal Omringgebied: VIOS W en Hollandia T weer zonder punten; SRC en Schagen winnen; Petten wint weer een keer; SRC zaterdag verliest mer 13-0 van koploper Purmersteijn
Woensdag 25 April 2018
OMRINGGEBIED- Hieronder een overzicht van de in het Omringgebied gespeelde voetbalduels bij de amateurs. Verder het inhaalprogramma en de standen
Uitslagen Derde Klasse A 
Egmondia- Den Helder 1 - 3
Meervogels '31- Kleine Sluis 0 - 2
Vitesse '22- DTS 3 - 2
Vrone- Hollandia T 3 - 1
ZAP- VIOS-W 3 - 2
Zeevogels- Limmen, 1 - 0
Derde  klasse A (zondag)
1 Den Helder       21 15 1 5 46 55 26 +29
2 ZAP                 19 13 2 4 41 44 19 +25
3 Kleine Sluis      18 12 2 4 38 40 24 +16
4 Meervogels '31 18 10 5 3 35 39 23 +16
5 Vitesse '22       19 8 7 4 31 34 27 +7
6 Limmen            20 9 2 9 29 38 31 +7
7 Vrone               19 8 3 8 27 28 29 -1
8 DTS                 21 7 1 13 22  32 47 -15
9 Egmondia         20 6 3 11 21 29 50 -21
10 Hollandia T.     18 5 5 8 20 33 36 -3
11 JVC                 20 5 3 12 18 25 33 -8
12 VIOS-W           19 5 2 12 17 22 41 -19
13 Zeevogels        20 3 4 13 13 24 57 -33
Programma
Kleine Sluis- Meervogels '31
Vitesse '22- Zeevogels
ZAP- Limmen
VIOS-W- Vrone
Hollandia T - DTS
Uitslagen Vierde Klasse A
Flevo -Succes 0 - 3
Geel Zwart '30- Wieringerwaard 2 - 2
De Koog- SRC 2 - 3
Schagen- Dirkshorn 6 - 1
Winkel- Vesdo 1 - 1
ZDH- DWOW 0 - 5
Stand Vierde Klasse A
1 Winkel     17 14 3 0 45 62 13 +49
2 Succes     16 11 2 3 35 48 18 +30
3 SRC         17 10 4 3 34 56 30 +26
4 DWOW     16 9 4 3 31 58 24 +34
5 Geel Zw    19 8 6 30 59 41 +18
6 De Koog    18 8 5 5 29 38 32 +6
7 Schagen    18 6 5 7 23 36 35 +1
8 W'waard    17 6 2      20 21 42 -21
9 Dirkshorn  18 5 2 11 17 36 53 -17
10 Flevo       17 5 1 11 16 32    53  -21
11 ZDH        18 3 0 15 9 17 17    80 -63
12 Vesdo       17 1 2 14 5 13 55 -42
Programma 
Flevo- Vesdo
Succes- DWOW
Wieringerwaard- Winkel
De Koog- Schagen
Uitslagen Vijfde klasse A
AGSV MOC 2 - 0
DESS Wiron 2 - 5
DWB Kaagvogels 4 - 0
HOSV Callantsoog 1 - 1
Petten Oosterend 3 - 2
Sint Boys Oudesluis 4 - 2
Zeemacht Duinrand S. 3 - 1
Stand Vijfde klasse A 
 
1 DWB         20 18 0 2 54 96 13 +83
2 Duinrand 19 13 2 4 41 56 26 +30
3 Zeemacht 21 10 7 4 37 51 35 +16
4 AGSV 18 10 4 4 34 56 28 +28
5 Callantsoo 21 9 6 6 33 51 37 +14
6 Wiron 20 8 6 6 30 56 39 +17
7 Sint Boys 18 8 5 5 29 40 36 +4
8 DESS 20 6 4 10 22 41 44 -3
9 Oosterend 18 6 3 9 21 34 56 -22
10 Oudesluis 20 6 3 11 21 30 69 -39
11 MOC         21 5 3 13 18 39 54 -15
12 Kaagvogel 18 5 2 11 17 31 52 -21
13 Petten 18 4 4 10 16 27 67 -40
14 HOSV 20 2 3 15 9 24 76 -52
Programma 
Kaagvogels- AGSV
Petten- Duinrand S.
Vierde Klasse A ( zaterdag) 
Blauw Wit W Hollandia 0 - 3
Flamingo's '64 AFC '34 5 - 0
Fortuna W. Wieringermeer 1 - 8
Kwadijk Sp. Krommenie 0 - 4
Purmersteijn SRC        13 - 0
Saenden Dindua         1 - 6
1 Purmersteijn 21 20 1 0 61 135 12 +123
2 Flamingo's '64 21 17 0 4 51 112 41 +71
3 Sp. Krommenie 20 14 1 5 43 61 41 +20
4 Wieringermeer 19 14 1 4 42 72 31 +41
5 AFC '34         20 12 2 6 38 58 42 +16
6 Hollandia         19 11 2 6 35 48 41 +7
7 Dindua         19 9 1 9 28 63 67 -4
8 Saenden         18 6 1 11 19 28 66 -38
9 Fortuna W.     22 5 3 14 18 33 78 -45
10 SRC                 21 5 2 14 17 27 70 -43
11 Kleine Sluis 20 3 3 14 12 26 50 -24
12 Blauw Wit W 21 3 1 17 10 18 57 -39
13 Kwadijk         21 3 0 18 9 18 103 -85
Programma
Wieringermeer Hollandia
Saenden Flamingo's '64

Rubriek: dorpen Harenkarspel


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week