SRC Schagen klopt directe concurrent Succes in strijd om tweede plaats vierde klasse A; derde klassers Vios W en Hollandia T in mineur na gelijkspel en nederlaag
Maandag 16 April 2018
OMRINGVOETBAL- SRC Schagen maakte indruk door concurrent Succers met 3-2 te verslaan, waardoor en de twee plaats weer in zicht komt en een plaats in de strijd om een periodetitel. Vios W sleepte via een bloedeloze 0-0 een puntje in de wacht tegen het ook laag geklasseerde Egmondia, (derde klasse A) terwijl buurman Hollandia T niet echt nipt met 3-2 verloor van lijstaanvoerder FC Den Helder. In de vijfde klasse A was het gelijke spel van Oudesluis tegen subtopper Zeemacht zeer verdienstelijk
Stand 3e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Den Helder201415435225+27
2ZAP181224384117+24
3Meervogels '31171052353921+18
4Kleine Sluis171124353824+14
5Limmen19928293830+8
6Vitesse '2218774283125+6
7Vrone18738242528-3
8DTS207112223044-14
9Egmondia196310212847-19
10Hollandia T.17557203233-1
11JVC205312182533-8
12VIOS-W185211172038-18
13Zeevogels192413102357-34
Uitslagen  3e klasse A 17/18 (15/04/2018)
DTSMeervogels '311 - 2P2R22
Den HelderHollandia T.3 - 2P2R22
Kleine SluisJVC1 - 1P2R22
LimmenVrone0 - 1P2R22
VIOS-WEgmondia0 - 0P2R22
ZeevogelsZAP0 - 3P2R22
Programma 3e klasse A 17/18 (22/04/2018)
EgmondiaDen Helder P2R23
Meervogels '31Kleine Sluis P2R23
Vitesse '22DTS P2R23
VroneHollandia T. P2R23
ZAPVIOS-W P2R23
ZeevogelsLimmen P2R23
Stand  4e klasse A 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Winkel161420446112+49
2Succes151023324518+27
3SRC16943315328+25
4De Koog17854293629+7
5Geel Zwart '3018855295739+18
6DWOW15843285324+29
7Schagen17557203034-4
8Wieringerwaard16619191940-21
9Dirkshorn175210173547-12
10Flevo165110163250-18
11ZDH17301491775-58
12Vesdo16111441254-42
Uitslagen
DWOWSchagen3 - 3P3R18
FlevoWinkel1 - 2P3R18
Geel Zwart '30ZDH10 - 1P3R18
SRCSucces3 - 2P3R18
VesdoDe Koog1 - 2P3R18
WieringerwaardDirkshorn2 - 1P3R18
Programma
FlevoSucces P3R19
Geel Zwart '30Wieringerwaard P3R19
De KoogSRC P3R19
SchagenDirkshorn P3R19
WinkelVesdo P3R19
ZDHDWOW P3R19
Stand Zon-W1 4e klasse B 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Koedijk181602488221+61
2De Rijp181413437521+54
3Hugo Boys161114345721+36
4Bergen161033333923+16
5WMC17746253632+4
6KSV16736243339-6
7Con Zelo16709213339-6
8Alcmaria Victrix17539183448-14
9Victoria O.17449162741-14
10Nieuwe Niedorp164012122369-46
11Apollo '68163211111748-31
12VZV17111541872-54
WedstrijdschemaZon-W1 4e klasse B 17/18 (15/04/2018)
Alcmaria VictrixKSV1 - 2P3R18
Apollo '68Con Zelo2 - 1P3R18
De RijpNieuwe Niedorp9 - 0P3R18
BergenKoedijk0 - 2P3R18
VZVWMC1 - 2P3R18
Victoria O.Hugo Boys1 - 0P3R18
Zon-W1 4e klasse B 17/18 (21/04/2018)
Alcmaria VictrixKoedijk P3R19
Con ZeloHugo Boys P3R19
Zon-W1 4e klasse B 17/18 (22/04/2018)
KSVVZV P3R19
Nieuwe NiedorpApollo '68 P3R19
De RijpVictoria O. P3R19
WMCBergen P3R19
Stand Zon-W1 5e klasse A
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DWB191702519213+79
2Duinrand S.181323415523+32
3Zeemacht20974344834+14
4Callantsoog20956325036+14
5AGSV17944315428+26
6Wiron19766275137+14
7Sint Boys17755263634+2
8DESS196492239390
9Oosterend17638213253-21
10Oudesluis196310212865-37
11MOC205312183952-13
12Kaagvogels175210173148-17
13Petten173410132465-41
14HOSV19221582375-52
UitslagenZon-W1 5e klasse A 17/18 (15/04/2018)
DESSPetten2 - 0P3R22
Duinrand S.MOC1 - 0P3R22
KaagvogelsCallantsoog4 - 2P3R22
OosterendDWB2 - 6P3R22
OudesluisZeemacht1 - 1P3R22
Sint BoysAGSV2 - 4P3R22
WironHOSV9 - 1P3R22
Programma 21 en 22 april 
AGSVMOC P3R23
DESSWiron P3R23
DWBKaagvogels P3R23
HOSVCallantsoog P3R23
PettenOosterend P3R23
Sint BoysOudesluis P3R23
ZeemachtDuinrand S. P3R23

Rubriek: dorpen Harenkarspel


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week




Mogen er van u strandhuizen komen op de stranden van Petten, Callantsoog, Groote Keeten en Sint Maartenszee. Ondernemers vinden vaak: meer gasten, meer omzet. Natuur- en stilte-liefhebbers willen de kust het liefst zo ongerept mogelijk houden
Ja, zet die strandhuizen er maar neer

Nee, hou de kust ongeschonden



Ja, zet die strandhuizen er maar neer 14
Nee, hou de kust ongeschonden 178