SRC Schagen klopt directe concurrent Succes in strijd om tweede plaats vierde klasse A; derde klassers Vios W en Hollandia T in mineur na gelijkspel en nederlaag
Maandag 16 April 2018
OMRINGVOETBAL- SRC Schagen maakte indruk door concurrent Succers met 3-2 te verslaan, waardoor en de twee plaats weer in zicht komt en een plaats in de strijd om een periodetitel. Vios W sleepte via een bloedeloze 0-0 een puntje in de wacht tegen het ook laag geklasseerde Egmondia, (derde klasse A) terwijl buurman Hollandia T niet echt nipt met 3-2 verloor van lijstaanvoerder FC Den Helder. In de vijfde klasse A was het gelijke spel van Oudesluis tegen subtopper Zeemacht zeer verdienstelijk
Stand 3e klasse A 17/18
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Den Helder201415435225+27
2ZAP181224384117+24
3Meervogels '31171052353921+18
4Kleine Sluis171124353824+14
5Limmen19928293830+8
6Vitesse '2218774283125+6
7Vrone18738242528-3
8DTS207112223044-14
9Egmondia196310212847-19
10Hollandia T.17557203233-1
11JVC205312182533-8
12VIOS-W185211172038-18
13Zeevogels192413102357-34
Uitslagen  3e klasse A 17/18 (15/04/2018)
DTSMeervogels '311 - 2P2R22
Den HelderHollandia T.3 - 2P2R22
Kleine SluisJVC1 - 1P2R22
LimmenVrone0 - 1P2R22
VIOS-WEgmondia0 - 0P2R22
ZeevogelsZAP0 - 3P2R22
Programma 3e klasse A 17/18 (22/04/2018)
EgmondiaDen Helder P2R23
Meervogels '31Kleine Sluis P2R23
Vitesse '22DTS P2R23
VroneHollandia T. P2R23
ZAPVIOS-W P2R23
ZeevogelsLimmen P2R23
Stand  4e klasse A 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Winkel161420446112+49
2Succes151023324518+27
3SRC16943315328+25
4De Koog17854293629+7
5Geel Zwart '3018855295739+18
6DWOW15843285324+29
7Schagen17557203034-4
8Wieringerwaard16619191940-21
9Dirkshorn175210173547-12
10Flevo165110163250-18
11ZDH17301491775-58
12Vesdo16111441254-42
Uitslagen
DWOWSchagen3 - 3P3R18
FlevoWinkel1 - 2P3R18
Geel Zwart '30ZDH10 - 1P3R18
SRCSucces3 - 2P3R18
VesdoDe Koog1 - 2P3R18
WieringerwaardDirkshorn2 - 1P3R18
Programma
FlevoSucces P3R19
Geel Zwart '30Wieringerwaard P3R19
De KoogSRC P3R19
SchagenDirkshorn P3R19
WinkelVesdo P3R19
ZDHDWOW P3R19
Stand Zon-W1 4e klasse B 
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Koedijk181602488221+61
2De Rijp181413437521+54
3Hugo Boys161114345721+36
4Bergen161033333923+16
5WMC17746253632+4
6KSV16736243339-6
7Con Zelo16709213339-6
8Alcmaria Victrix17539183448-14
9Victoria O.17449162741-14
10Nieuwe Niedorp164012122369-46
11Apollo '68163211111748-31
12VZV17111541872-54
WedstrijdschemaZon-W1 4e klasse B 17/18 (15/04/2018)
Alcmaria VictrixKSV1 - 2P3R18
Apollo '68Con Zelo2 - 1P3R18
De RijpNieuwe Niedorp9 - 0P3R18
BergenKoedijk0 - 2P3R18
VZVWMC1 - 2P3R18
Victoria O.Hugo Boys1 - 0P3R18
Zon-W1 4e klasse B 17/18 (21/04/2018)
Alcmaria VictrixKoedijk P3R19
Con ZeloHugo Boys P3R19
Zon-W1 4e klasse B 17/18 (22/04/2018)
KSVVZV P3R19
Nieuwe NiedorpApollo '68 P3R19
De RijpVictoria O. P3R19
WMCBergen P3R19
Stand Zon-W1 5e klasse A
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DWB191702519213+79
2Duinrand S.181323415523+32
3Zeemacht20974344834+14
4Callantsoog20956325036+14
5AGSV17944315428+26
6Wiron19766275137+14
7Sint Boys17755263634+2
8DESS196492239390
9Oosterend17638213253-21
10Oudesluis196310212865-37
11MOC205312183952-13
12Kaagvogels175210173148-17
13Petten173410132465-41
14HOSV19221582375-52
UitslagenZon-W1 5e klasse A 17/18 (15/04/2018)
DESSPetten2 - 0P3R22
Duinrand S.MOC1 - 0P3R22
KaagvogelsCallantsoog4 - 2P3R22
OosterendDWB2 - 6P3R22
OudesluisZeemacht1 - 1P3R22
Sint BoysAGSV2 - 4P3R22
WironHOSV9 - 1P3R22
Programma 21 en 22 april 
AGSVMOC P3R23
DESSWiron P3R23
DWBKaagvogels P3R23
HOSVCallantsoog P3R23
PettenOosterend P3R23
Sint BoysOudesluis P3R23
ZeemachtDuinrand S. P3R23

Rubriek: dorpen Harenkarspel


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week