Uitslagen, standen en programma Omring amateurvoetbal
Dinsdag 27 Maart 2018
NOORDKOP- Een overzicht van de uitslagen, standen en de programma\'s in het Omring-voetbal. Komend weekend Pasen zijn er zowel duels op Eerste als op Tweede Paasdag
Derde Klasse A (Zondag)
Uitslagen
EgmondiaZeevogels3 - 0P2R19
Den HelderMeervogels '313 - 0P2R19
Hollandia T.ZAP0 - 2P2R19
JVCVrone0 - 1P2R19
Kleine SluisVitesse '220 - 0P2R19
VIOS-WDTS2 - 0P2R19
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1ZAP161123353715+22
2Den Helder171115344521+24
3Kleine Sluis151014313522+13
4Vitesse '2216763272820+8
5Limmen16826263427+7
6Meervogels '3113742252717+10
7DTS17719222835-7
8Hollandia T.14545192625+1
9Vrone14527171522-7
10Egmondia164210142043-23
11JVC174211141826-8
12VIOS-W154110131832-14
13Zeevogels162410102248-26
Programma 
DTSLimmen P2R20
Meervogels '31JVC P2R20
Vitesse '22Hollandia T. P2R20
VroneEgmondia P2R20
ZAPDen Helder P2R20
ZeevogelsVIOS-W P2R20
Meervogels '31Vrone P2R18
Vierde Klasse A ( zondag)
Uitlagen
DWOWSucces0 - 1P3R16
DirkshornZDH1 - 0P3R16
Geel Zwart '30Schagen2 - 2P3R16
SRCWinkel0 - 1P3R16
VesdoFlevo1 - 2P3R16
WieringerwaardDe Koog0 - 2P3R16
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Winkel141220385710+47
2Succes13922293815+23
3SRC14833274824+24
4DWOW13733244820+28
5Geel Zwart '3015654234132+9
6De Koog15654233026+4
7Schagen15537182529-4
8Dirkshorn15528173343-10
9Flevo13517162539-14
10Wieringerwaard14419131539-24
11ZDH15301291663-47
12Vesdo14111241147-36
Vijfde Klasse A ( zondag)
Uitslagen
CallantsoogPetten10 - 1P3R19
DWBDESS3 - 1P3R19
Duinrand S.Sint Boys4 - 0P3R19
KaagvogelsZeemacht5 - 0P3R19
MOCHOSV5 - 3P3R19
OosterendOudesluis4 - 2P3R19
WironAGSV1 - 1P3R19
Stand
 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1DWB151302396610+56
2Duinrand S.161123355122+29
3Callantsoog17944314628+18
4Zeemacht17764273932+7
5Sint Boys13742253220+12
6AGSV15744254423+21
7Wiron16556203935+4
8Oudesluis16628202755-28
9MOC17539183843-5
10DESS15438153033-3
11Oosterend13427142246-24
12Kaagvogels13319102042-22
13Petten13247101851-33
14HOSV16221282153-32
Programma:
GSVDuinrand S. P3R20
DESSOosterend P3R20
HOSVDWB P3R20
OudesluisWiron P3R20
PettenKaagvogels P3R20
Sint BoysCallantsoog P3R20
ZeemachtMOC P3R20
OosterendDESS P1R8
DWBSint Boys P2R15
Vierde Klasse A (Zaterdag)Uitslagen
AFC '34Kwadijk5 - 0P2R19
DinduaBlauw Wit W6 - 2P2R19
HollandiaFortuna W.3 - 1P2R19
PurmersteijnSaenden7 - 0P2R19
SRCFlamingo's '642 - 5P2R19
WieringermeerKleine Sluis5 - 2P2R19
Stand
1Purmersteijn1817105210412+92
2Flamingo's '64171403429433+61
3Sp. Krommenie161114344830+18
4Wieringermeer (*)151113334824+24
5AFC '34161024325130+21
6Hollandia15825263233-1
7Dindua15618194757-10
8Fortuna W.185310182950-21
9SRC174211142250-28
10Saenden154110132159-38
11Kleine Sluis173311122545-20
12Blauw Wit W17211471651-35
13Kwadijk16201461376-63
Programma
Blauw Wit W-AFC '34 P2R, 20Flamingo's '64- Hollandia, P2R20Fortuna W.- Purmersteijn , P2R20Kleine Sluis- SRC P2R20Kwadijk- Wieringermeer P2R20Sp. Krommenie- Dindua P2R20

Rubriek: sport


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week