Voetbalderby Vios W- Hollandia T blijft onbeslist(1-1); SRC en Schagen winnen in de vierde klasse A
Woensdag 7 Februari 2018
OMRINGVOETBAL- De grote voetbalderby afgelopen weekeinde tussen de dorpen Tuitjenhorn ( Hollandia T) en Warmenhuizen ( Vios W) eindigde in een onbeslist. (1-1) De thuis spelende Warmenhuizers waren over het algemeen wat sterker dan hun buren maar als ploeg stond Hollandia T compact op het veld. Veel schieten beide ploegen er niet mee op. Vooral het laag staande Vios had een driepunter goed kunnen gebruiken. In de vierde klasse A boekten biede Schager teams ( SRC, Schagen) een zege. Vesdo uit Schagerbrug boekte een eerste zege in deze klasse ten koste van ZDH. Zie verder voor alle standen en uitslagen

3e klasse

Limmen-JVC 0-3Kleine Sluis-FC Den Helder 2-0Vitesse '22-ZAP 1-1DTS-Vrone 4-0Zeevogels-Meervogels '31 1-1Vios W-Hollandia T 1-1

Stand

1. Kleine Sluis 11-24 (27-16)

2. ZAP 11-23 (26-12)

3. Limmen 12-22 (26-17)

4. Meervogels '31 10-21 (24-12)

5. FC Den Helder 12-19 (29-21)

6. Vitesse '22 12-19 (21-17)

7. DTS 12-19 (23-26)

8. Hollandia T 11-15 (19-20)

9. Vrone 11-13 (12-19)

10. Vios W 11-10 (16-20)

11. Zeevogels 12-10 (21-33)

12. JVC 12-8 (12-20)

13. Egmondia 11-7 (12-35)

4e klasse A

Vesdo-ZDH 6-2Flevo-SRC 1-5De Koog-Dirkshorn 4-1Schagen-Wieringerwaard 2-1Winkel-DWOW 2-2Succes-Geel Zwart 3-3

Stand1. Winkel 9-23 (42-8)

2. Succes 9-22 (28-10)

3. SRC 10-22 (40-18)

4. DWOW 9-20 (39-13)

5. Geel Zwart 11-18 (31-21)

6. De Koog 11-16 (24-23)

7. Dirkshorn 10-13 (31-31)

8. Schagen 11-11 (16-23)

9. Flevo 9-10 (17-32)

10. Wieringerwaard 10-7 (12-32)

11. ZDH 11-6 (12-51)

12. Vesdo 10-3 (8-38)

4e klasse B

Con Zelo-Victoria O (afgelast)KSV-Apollo '68 5-1Koedijk-De Rijp 3-2Alcmaria Victrix-Bergen 3-3VZV-Nieuwe Niedorp 1-2WMC-Hugo Boys 1-4

Stand

1. Koedijk 10-27 (41-14)

2. De Rijp 11-25 (38-12)

3. Hugo Boys 10-22 (34-15)

4. Bergen 9-18 (22-13)

5. KSV 9-17 (22-17)

6. WMC 11-16 (27-24)

7. Alcmaria Victrix 10-14 (23-28)

8. Con Zelo 10-12 (20-21)

9. Apollo '68 10-7 (13-32)

10. Nieuwe Niedorp 9-6 (15-36)

11. Victoria O 10-5 (14-29)

12. VZV 11-4 (12-40)

5e klasse

Wiron-MOC 2-2Duinrand S-Kaagvogels 3-1Sint Boys-Petten 1-1Oudesluis-HOSV 2-1AGSV-DWB 0-3DESS-Zeemacht 1-3Oosterend-Callantsoog 0-1

Stand

1. DWB 12-30 (51-8)

2. Zeemacht 13-24 (34-18)

3. Sint Boys 11-23 (28-14)

4. Duinrand S 12-23 (32-19)

5. Wiron 12-19 (34-23)

6. Callantsoog 13-19 (24-22)

7. AGSV 12-18 (36-21)

8. Oudesluis 12-17 (20-35)

9. MOC 13-12 (26-34)

10. Oosterend 10-9 (13-39)

11. Petten 10-8 (15-30)

12. DESS 11-8 (22-27)

13. HOSV 12-8 (17-38)

14. Kaagvogels 11-7 (15-39)

4e klasse A Zaterdag

Dindua-Hollandia 6-3AFC '34-SRC 1-2Kwadijk-Kleine Sluis 2-1Sporting Krommenie-Fortuna Wormerveer 2-1Blauw Wit W-Purmersteijn 0-4

Stand

1. Purmersteijn 13-37 (68-8)

2. De Flamingo's '64 12-30 (75-26)

3. AFC  34 12-25 (34-19)

4. Sporting Krommenie 12-24 (37-25)

5. Wieringermeer 10-21 (32-18)

6. Hollandia 10-16 (20-26)

7. Dindua 12-16 (35-35)

8. Fortuna Wormerveer 12-11 (21-34)

9. SRC 11-10 (16-34)

10. Kleine Sluis 12-10 (19-27)

11. Saenden 10-9 (13-44)

12. Blauw Wit W 12-6 (14-39)

13. Kwadijk 12-6 (11-60)


Rubriek: dorpen Zijpe


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week