Zaterdagploeg van SRC wint tegen verhouding in van Fortuna Wormerveer in doelpuntrijk duel (3-4)
Dinsdag 28 November 2017
OMRINGVOETBAL- SRC zaterdag blijft punten pakken. Nu won de ploeg, weliswaar tegen de verhouding in, met 3-4 van Fortuna Wormerveer. Zie verder voor uitslagen en standen na een weekeinde vol afgelastingen

3e klasse

Vitesse '22-Limmen 2-1Egmondia-JVC 2-0Meervogels '31-Hollandia T (afgelast)Zeevogels-DTS 5-3Vrone-FC Den Helder 2-1ZAP-Kleine Sluis 0-2

VIOS W was vrij

Stand

1. Limmen 8-18 (22-10)

2. Meervogels '31 7-16 (19-8)

3. ZAP 8-16 (21-10)

4. Kleine Sluis 8-16 (21-10)

5. DTS 9-15 (16-20)

6. FC Den Helder 8-13 (20-17)

7. Vrone 8-13 (12-11)

8. Vitesse '22 9-12 (15-15)

9. Hollandia T 7-8 (13-16)

10. Zeevogels 9-8 (18-29)

11. Egmondia 8-7 (9-19)

12. Vios W 8-6 (11-15)

13. JVC 9-5 (9-15)

4e klasse

ZDH-Dirkshorn 0-8Succes-DWOW (afgelast)De Koog-Wieringerwaard 2-2Schagen-Geel Zwart 3-5Flevo-Vesdo (afgelast)Winkel-SRC (afgelast)

Stand

1. Winkel 8-22 (40-6)

2. Succes 8-21 (25-7)

3. DWOW 7-16 (27-11)

4. SRC 8-16 (28-17)

5. Geel Zwart 9-16 (28-18)

6. Dirkshorn 9-13 (30-27)

7. De Koog 9-12 (20-22)

8. Flevo 8-10 (16-27)

9. Schagen 9-8 (13-19)

10. Wieringerwaard 9-7 (11-30)

11. ZDH 8-3 (7-34)

12. Vesdo 8-0 (2-29)

4e klasse B

Con Zelo-De Rijp (afgelast)Koedijk-Apollo '68 3-0WMC-Victoria O 3-3Alcmaria Victrix-VZV 4-1KSV-Bergen (afgelast)Nieuwe Niedorp-Hugo Boys (afgelast)

Stand

1. Koedijk 8-24 (37-10)

2. De Rijp 8-19 (31-8)

3. Hugo Boys 8-16 (28-13)

4. WMC 9-16 (25-17)

5. Bergen 7-14 (15-10)

6. KSV 7-13 (15-14)

7. Alcmaria Victrix 9-13 (20-25)

8. Con Zelo 8-9 (16-17)

9. Apollo '68 9-7 (12-27)

10. Victoria O 9-4 (12-27)

11. VZV 9-4 (11-34)

12. Nieuwe Niedorp 7-3 (11-31)

5e klasse

Sint Boys-Wiron (afgelast)HOSV-Kaagvogels 2-4DESS-Oudesluis 4-5DWB-MOC 6-0AGSV-Oosterend 11-0Petten-Duinrand S (afgelast)

Stand

1. DWB 9-21 (36-7)

2. Duinrand S 8-19 (26-12)

3. Sint Boys 8-18 (23-11)

4. AGSV 8-17 (32-11)

5. Wiron 8-14 (27-16)

6. Zeemacht 8-13 (19-13)

7. Oudesluis 9-13 (14-24)

8. Callantsoog 8-8 (11-17)

9. Oosterend 8-8 (13-29)

10. HOSV 9-8 (14-30

11. MOC 9-7 (17-24)

12. Petten 7-5 (9-24)

13. Kaagvogels 7-4 (11-28)

14. DESS 8-4 (15-21)

4e klasse A (za.)

Fortuna Wormerveer-SRC 3-4Kwadijk-Dindua 1-7Kleine Sluis-AFC '34 0-1Saenden-Sporting Krommenie (afgelast)Purmersteijn-Hollandia 12-0De Flamingo's '64-Wieringermeer 3-1

Stand

1. Purmersteijn 9-27 (57-5)

2. De Flamingo's '64 9-24 (59-16)

3. Wieringermeer 8-18 (29-14)

4. AFC '34 8-18 (23-11)

5. Hollandia 8-13 (14-20)

6. Sporting Krommenie 7-12 (23-15)

7. Fortuna Wormerveer 9-10 (18-27)

8. Dindua 8-9 (21-24)

9. SRC 8-7 (13-29)

10. Kleine Sluis 9-7 (15-23)

11. Saenden 7-6 (6-36)

12. Blauw Wit W 8-3 (6-28)

13. Kwadijk 8-3 (8-44)


Rubriek: dorpen Harenkarspel


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week




Moet er voor de kleine vergrijpen ( fietsen zonder licht, bromfietsen zonder helm, fietsen op de stoep, weggooien (Verpakkings-) papier op straat) meteen een boete uitgedeeld worden van 15 euro..?
Ja

0Nee



Ja 466
0Nee 21
Wie wordt er winterkampioen in de eredivisie voetbal..?
Vitesse

AZ

0Ajax

PSV

FC Utrecht

Feyenoord



Feyenoord 4
AZ 10
FC Utrecht 1
PSV 22
Vitesse 1
0Ajax 10