Sint Boys koploper in vijfde klasse na 1-0 zege op MOC, SRC (zo.) in het veld gelijkwaardig aan DWOW maar in afmaken beneden peil (verlies 1-6); SRC (za.) wint voor eerste maal en duwt via 1-3 winst Blauw Wit naar laatste plaats
Woensdag 8 November 2017
OMRING-VOETBAL- Sint Boys is in de vijfde klasse A na een 1-0 zege op MOC de nieuwe lijstaanvoerder in de vijfde klasse A. Een klasse hoger voetbal SRC best okay tegen DWOW maar werd het door het nietr af maken van kansen en slimme counters van de opponent met 1-6 weg gestuurd. In de derde klasse A redde Vios W het niet bij koploper Limmen (4-2)

De uistlagen en standen:

3e klasse A

Meervogels '31-Egmondia 5-0ZAP-Vrone 3-1Limmen-Vios W 4-2Vitesse '22-JVC 0-0DTS-Kleine Sluis 2-0Zeevogels-Hollandia T 2-2

Stand

1. Limmen 6-15 (19-7)

2. DTS 7-15 (12-13)

3. ZAP 6-13 (18-8)

4. Meervogels '31 6-13 (17-7)

5. FC Den Helder 6-13 (19-12)

6. Kleine Sluis 7-12 (13-15)

7. Vrone 6-10 (10-9)

8. Vitesse '22 7-8 (10-11)

9. Hollandia T 6-7 (10-13)

10. JVC 7-5 (8-11)

11. Zeevogels 7-5 (11-22)

12. Vios W 7-3 (7-13)

13. Egmondia 6-1 (6-19)

4e klasse A

De Koog-ZDH 1-0Winkel-Schagen 2-0Succes-Wieringerwaard 4-0SRC-DWOW 1-6Flevo-Dirkshorn 2-2Vesdo-Geel Zwart 0-3

Stand

1. Succes 6-18 (22-3)

2. Winkel 6-16 (33-5)

3. DWOW 6-15 (23-7)

4. SRC 6-10 (19-15)

5. De Koog 6-10 (13-12)

6. Geel Zwart 6-7 (13-12)

7. Dirkshorn 6-7 (16-19)

8. Flevo 6-7 (12-23)

9. Wieringerwaard 6-6 (7-20)

10. Schagen 6-5 (5-10)

11. ZDH 6-3 (6-21)

12. Vesdo 6-0 (1-23)

4e klasse B

WMC-Nieuwe Niedorp 3-0KSV-Con Zelo 2-1Koedijk-Victoria O 6-1Bergen-Apollo '68 2-1Alcmaria Victrix-Hugo Boys 1-6VZV-De Rijp 1-5

Stand

1. Koedijk 6-18 (31-10)2. Hugo Boys 6-13 (25-8)3. De Rijp 6-13 (24-7)4. WMC 6-12 (16-12)5. Bergen 6-11 (14-10)6. KSV 6-10 (13-13)7. Apollo '68 6-7 (10-13)8. Alcmaria Victrix 6-7 (12-19)9. Con Zelo 6-6 (12-15)10. VZV 6-4 (9-25)11. Victoria O 6-3 (7-17)12. Nieuwe Niedorp 6-0 (6-30)

5e klasse A

Zeemacht-DWB 0-1Petten-HOSV 1-2Wiron-Oosterend 2-2Sint Boys-MOC 1-0Oudesluis-Duinrand S 2-2DESS-Callantsoog 1-2

Stand

1. Sint Boys 7-17 (21-9)

2. Duinrand S 7-16 (23-9)

3. DWB 7-15 (22-6)

4. AGSV 6-14 (19-8)

5. Wiron 7-11 (24-16)

6. Zeemacht 7-10 (16-12)

7. Oudesluis 7-10 (9-17)

8. Oosterend 7-8 (13-18)

9. HOSV 7-8 (11-18)

10. MOC 7-7 (16-15)

11. DESS 7-5 (9-14)

12. Callantsoog 7-5 (7-14)

13. Petten 7-5 (9-24)

14. Kaagvogels 6-1 (7-26)

4e klasse A Zaterdag 

De Flamingo's '64-Purmersteijn 2-6Kleine Sluis-Fortuna Wormerveer 1-3Kwadijk-Hollandia 0-2Sporting Krommenie-AFC '34 2-4Blauw Wit W-SRC 1-3Saenden-Wieringermeer 1-5

Stand

1. Purmersteijn 6-18 (35-5)

2. De Flamingo's '64 7-18 (53-13)

3. Hollandia 6-13 (12-5)

4. Wieringermeer 5-12 (15-8)

5. AFC '34 6-12 (21-11)

6. Fortuna Wormerveer 7-10 (15-19)

7. Sporting Krommenie 6-9 (19-13)

8. Dindua 5-6 (10-13)

9. Saenden 6-6 (6-30)

10. Kleine Sluis 7-6 (15-22)

11. SRC 6-3 (9-26)

12. Kwadijk 6-3 (6-30)

13. Blauw Wit W 7-3 (6-27)


Rubriek: dorpen Harenkarspel


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week




Moet er voor de kleine vergrijpen ( fietsen zonder licht, bromfietsen zonder helm, fietsen op de stoep, weggooien (Verpakkings-) papier op straat) meteen een boete uitgedeeld worden van 15 euro..?
Ja

0Nee



Ja 466
0Nee 21
Wie wordt er winterkampioen in de eredivisie voetbal..?
Vitesse

AZ

0Ajax

PSV

FC Utrecht

Feyenoord



Feyenoord 4
AZ 10
FC Utrecht 1
PSV 22
Vitesse 1
0Ajax 10