SRC haalt uit tegen Dirkshorn (6-0) en rukt op naar subtop; verlies van Hollandia T en Vios W in derde klasse A
Maandag 16 Oktober 2017
OMRINGVOETBAL- De dikke winst van 6-0 van SRC op Dirkshorn sprong er dit weekend wel uit. (vierde klassse A) In de derde klasse A bogen de omringteams van Hollandia T (verlies bij DTS met 2-1) en Vios W (verlies thuis tegen FC Den Helder). Zie verder voor alle uitslagen en standen.

3e klasse A

ZAP-Meervogels '31 2-3Limmen-Kleine Sluis 1-2Vitesse '22-Egmondia 4-1DTS-Hollandia T 2-1Zeevogels-JVC 4-3Vios W-FC Den Helder 0-1

Stand

1. Meervogels '31 3-9 (9-3)

2. Limmen 4-9 (14-5)

3. FC Den Helder 4-9 (12-9)

4. DTS 4-9 (6-6)

5. ZAP 3-6 (9-5)

6. Hollandia T 4-6 (7-6)

7. Kleine Sluis 4-6 (6-11)

8. Vrone 3-4 (4-4)

9. Vitesse '22 4-4 (8-8)

10. JVC 4-3 (6-7)

11. Vios W 4-3 (3-5)

12. Zeevogels 4-3 (6-14)

13. Egmondia 3-0 (4-11)

4e klasse A

Winkel-De Koog 7-2Succes-Schagen 3-0SRC-Dirkshorn 6-0Flevo-ZDH 3-1Vesdo-Wieringerwaard 1-2DWOW-Geel Zwart 2-1

Stand

1. Succes 4-12 (10-2)2. DWOW 4-9 (12-6)3. Winkel 3-7 (14-3)4. SRC 4-7 (12-8)5. Flevo 3-6 (6-4)6. Dirkshorn 4-6 (14-13)7. De Koog 4-6 (11-11)8. Wieringerwaard 4-6 (6-10)9. Schagen 4-4 (4-7)10. ZDH 4-3 (5-12)11. Geel Zwart 4-1 (6-10)12. Vesdo 4-0 (1-15)

4e klasse B

KSV-WMC 1-2Koedijk-Con Zelo 2-1Bergen-Hugo Boys 1-1Alcmaria Victrix-Nieuwe Niedorp 3-0VZV-Victoria O 1-0Apollo '68-De Rijp 4-3

Stand

1. Koedijk 4-12 (17-6)

2. Hugo Boys 4-10 (17-4)

3. WMC 4-9 (12-9)

4. De Rijp 4-7 (16-6)

5. Alcmaria Victrix 4-7 (11-10)

6. Apollo '68 4-6 (7-9)

7. Bergen 4-5 (8-6)

8. KSV 4-4 (8-10)

9. Con Zelo 4-3 (8-12)

10. Victoria O 4-3 (3-7)

11. VZV 4-3 (6-18)

12. Nieuwe Niedorp 4-0 (3-19)

5e klasse

Petten-Zeemacht 0-2Wiron-Duinrand S 2-4Sint Boys-DWB 2-1Oudesluis-Callantsoog 0-3AGSV-HOSV 4-0DESS-MOC 0-2Oosterend-Kaagvogels 3-2

Stand

1. Duinrand S 4-12 (15-4)

2. AGSV 4-10 (13-4)

3. Wiron 4-9 (19-8)

4. Zeemacht 4-8 (11-6)

5. Sint Boys 4-8 (11-6)

6. Oosterend 4-7 (9-7)

7. DWB 4-6 (15-4)

8. MOC 4-6 (12-9)

9. DESS 4-4 (8-8)

10. Callantsoog 4-4 (5-8)

11. Oudesluis 4-3 (1-12)

12. HOSV 4-1 (4-13)

13. Petten 4-1 (2-18)

14. Kaagvogels 4-0 (4-22)


Rubriek: dorpen Harenkarspel


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week