SRC wint in 't Zand met 4-5 groot doelpuntenspektakel en ziet opponent in laatste minuten een 'pingel' missen
Dinsdag 10 Oktober 2017
OMRINGVOETBAL- * Negenklapper Geel-Zwart '30 - SRC (4-5), en missen penalty Zandtemers in laatste minuten...* Voor het eerst sinds lange tijd verlies van Hollandia Tuitjenhorn( 1-3, Limmen) ... *Vios W verliest verrassend van Kleine Sluis (3-2)...* Sint Boys haalt uit in West-Friesland en knalt HOSV met 1-6 weg. De resultaten van ons Omringvoetbal na de derde speelronde op een rij...

Uitslagen derde klass A: 

JVC-DTS 3-0, Hollandia T-Limmen 1-3, Kleine Sluis-Vios W 3-2, Vrone-Vitesse '22 3-3, Egmondia-ZAP 1-4, FC Den Helder-Zeevogels 5-1

Stand

1. Limmen 3-9 (13-3)

2. ZAP 2-6 (7-2)

3. Meervogels '31 2-6 (6-1)

4. FC Den Helder 3-6 (11-9)

5. Hollandia T 3-6 (6-4)

6. DTS 3-6 (4-5)

7. Vrone 3-4 (4-4)

8. JVC 3-3 (3-3)

9. Vios W 3-3 (3-4)

10. Kleine Sluis 3-3 (4-10)

11. Vitesse '22 3-1 (4-7)

12. Egmondia 2-0 (3-7)

13. Zeevogels 3-0 (2-11)

4e klasse A

Uitslagen: ZDH-Winkel 0-6, Wieringerwaard-DWOW 0-3, Dirkshorn-Vesdo 7-0, De Koog-Succes 2-3, Geel Zwart-SRC 4-5, Schagen-Flevo 1-2

Stand

1. Succes 3-9 (7-2)

2. Dirkshorn 3-6 (14-7)

3. DWOW 3-6 (10-5)

4. De Koog 3-6 (9-4)

5. Winkel 2-4 (7-1)

6. Schagen 3-4 (4-4)

7. SRC 3-4 (6-8)

8. Flevo 2-3 (3-3)

9. Wieringerwaard 3-3 (4-9)

10. ZDH 3-3 (4-9)

11. Geel Zwart 3-1 (5-8)

12. Vesdo 3-0 (0-13)

4e klasse B

Uitslagen: Hugo Boys-VZV 8-2, WMC-Koedijk 1-5, Con Zelo-Alcmaria Victrix 4-5, Nieuwe Niedorp-KSV 2-4, Victoria O-Apollo '68 0-1De Rijp-Bergen 0-0

Stand

1. Hugo Boys 3-9 (16-3)

2. Koedijk 3-9 (15-5)

3. De Rijp 3-7 (13-2)

4. WMC 3-6 (10-8)

5. Bergen 3-4 (7-5)

6. KSV 3-4 (7-8)

7. Alcmaria Victrix 3-4 (8-10)

8. Con Zelo 3-3 (7-10)

9. Apollo '68 3-3 (3-6)

10. Victoria O 3-3 (3-6)

11. VZV 3-0 (5-18)

12. Nieuwe Niedorp 3-0 (3-16)

5e klasse

De uitslagen: Kaagvogels-DESS 0-5, MOC-Oudesluis 6-0, Duinrand S-Oosterend 2-1, Callantsoog-Wiron 1-6, HOSV-Sint Boys 2-6Zeemacht-AGSV 3-3, DWB-Petten 11-0

Stand

1. Wiron 3-9 (17-4)

2. Duinrand S 3-9 (11-2)

3. AGSV 3-7 (9-4)

4. DWB 3-6 (14-2)

5. Sint Boys 3-5 (9-5)

6. Zeemacht 3-5 (9-6)

7. DESS 3-4 (8-6)

8. Oosterend 3-4 (6-5)

9. MOC 3-3 (10-9)

10. Oudesluis 3-3 (1-9)

11. HOSV 3-1 (4-9)

12. Callantsoog 3-1 (2-8)

13. Petten 3-1 (2-16)

14. Kaagvogels 3-0 (2-19)

4e klasse (zaterdag)

De uitslagen: De Flamingo's '64-Blauw Wit W 6-0, Purmersteijn-Kleine Sluis 3-0, Fortuna Wormerveer-Kwadijk 3-1, SRC-Saenden 1-2Hollandia-Sporting Krommenie 0-1


Rubriek: sport


Hier lees je alles wat er in ons Omring-gebied gebeurt deze week




Moet er voor de kleine vergrijpen ( fietsen zonder licht, bromfietsen zonder helm, fietsen op de stoep, weggooien (Verpakkings-) papier op straat) meteen een boete uitgedeeld worden van 15 euro..?
Ja

0Nee



Ja 466
0Nee 21
Wie wordt er winterkampioen in de eredivisie voetbal..?
Vitesse

AZ

0Ajax

PSV

FC Utrecht

Feyenoord



Feyenoord 4
AZ 10
FC Utrecht 1
PSV 22
Vitesse 1
0Ajax 10